Konum,35270, Konak-Türkiye
0507 216 96 70-0232 262 45 95
info@teknikservis35.com

Ev Elektroniği

Son zamanlarda karşımıza çıkan panel arızalarının giderilmesinde %90 oranında başarı kaydeden Teknoser ,Türkiye çapında vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri ile Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile her evde artık mevcut olan LED ve LCD TV lerin sık olarak görülen arızaları firmamız tarafından en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. PLAZMA TAMİRİ çok eski bir teknoloji olduğu için tamiri mümkün değildir. LCD EKRAN TAMİRİ İzmir merkezinde bulunan teknik servisimiz İzmir’in tüm bölgelerine servis araçları ile hizmet vermektedir. İzmir harici gönderileriniz için MNG kargo ile gönderilerinizi yapabilirsiniz.  LCD TELEVİZYON TAMİRİ konusunda deneyimli ve tekniker, teknisyen, stajyer ve tüm personelimiz ile kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. LCD EKRAN DEĞİŞİMİ maliyeti oldukça yüksek olduğu için servisimiz tarafından önerilmemektedir. Fakat,Teknoser olarak 2.nci el panel,ekran temininde de yardımcı olmaktadır

Sayın Müşterimiz,

Servisinize gelen Televizyon/Monitörlerin panelleri mi arızalı?  Korkmayın, kırık değil ise her türlü geri onarım için bizi arayın.

Arızalı paneller çöp olmasın;

Onarılamadığını düşündüğünüz panelleri çöpe atmadan önce bizi arayın.

Panelde ;

·         Dikey, yatay çizgilenmeler mi var?

·         COF, COG filmleri mi arızalı?

·         Beyaz görüntü mü alıyorsunuz?

·         Işığımı yetersiz?

·         Renkler birbirine mi girmiş?

Panelleri Profesyonel ekipmanlar ile uzman kadromuz steril ortamda sizin için onarsın, böylece müşterilerinizin farklı arayışlara gitmesinin önüne geçin.

Yeni ürün/malzeme maliyetlerine katlanmayın düşük maliyetler ile siz müşterilerimiz mutlu ediyoruz, 

Arızalı olan ekranlar için vakit kaybetmeyin;

Sizin için hazırlanmış onarım fiyat listesi ile müşterilerinize doğru öngörüler yapın. emekleriniz boşa çıkmasın. 

Panel değiştireceksiniz diye TV fiyatı kadar ücret ödemeyin;

Panel ya da yedek parça arayışına yıldırım Servis ile son verebilirsiniz. Servisinize gelen Televizyonun sadece paneli kırık başka bir sorunu yok ancak panel fiyatı yeni TV fiyatına yaklaşıyor diye müşterilerimiz, piyasadan bulamayacağınız kadar düşük fiyatları sadece Teknoser Teknik Servis’te bulabilirsiniz.